Autoservis

Priamo zabezpečujeme tieto autoservisné práce: pravidelné servisné prehliadky, Výmena rozvodov, diagnostika motora, geometria, výmena oleja, výmena olejových filtrov, servis a opravy klimatizácií, príprava auta na STK a EK (na požiadanie vám auto na STK a EK zavezieme a všetky papiere za vás vybavíme), elektrikárske práce, montáž alarmov a centrálnych zamykaní, a iné na požiadanie.

V spolupráci s partnermi zabezpečíme: lakernícke a karosérske služby - opravy havarovaných častí, opravy poškodených častí automobilov, úpravy dielov karosérií, opravy a zváranie plastov, opravy menších či väčších častí laku, kompletné lakovanie celých vozidiel, výmeny a opravy autoskiel, čistenie interiéru a exteriéru vozidla, tepovanie vozidla a iné služby na požiadanie.

Autoservis Pneuservis Bratislava Koliba

Autoservis Pneuservis Bratislava Koliba

Pneuservis

Pre spokojných zákazníkov už dlhoročne ponúkame sezónne prezúvanie pneumatík a následné uskladnenie pneumtík u nás v sklade. Ak sú vaša pneumatiky už ojazdené, my sa postaráme o ekologicke zlikvidovanie a kúpu nových. Medzi ďalšie služby pneuservisu patrí: vyvažovanie kolies, hustenie pneumatík, opravy diskov, opravy defektu, predaj pneumatík a diskov.

Neviete si vybrať vhodné pneumatiky pre vaše auto ? Po konzultacii s nami, vám vhodné pneumatiky alebo disky objednáme, a to v prijateľných cenách ako na internetových portáloch.

Dostali ste defekt na aute ? Neváhajte nás kontaktovat NON STOP a jeden z našich pracovnikov sa o to postará.


Odťahová služba

Autoservis Koliba spolupracuje s NON STOP odťahovou službou NOVOTNÝ, ktorá sa zaoberá odťahovaním vozidiel z dopravných nehôd aj zo zahraničia a rôznych nečakaných situácií, ktoré sa môžu stať vodičom na cestách, napr. Odťahy, opravy a výjazdy k poruchám na vozidlách.

Ak sa vám stala nečakaná situácia, prosím kontaktujte p. Novotného na tel., cisle +421905616041. V prípade nehody vám poradíme ako ďalej postupovať, pomôžeme vám s vybavením poistnej udalosti a na požiadanie vaše auto prednostne opravíme v našom Autoservise Koliba.

Autoservis Pneuservis Bratislava Koliba

Autoservis Pneuservis Bratislava Koliba

Nahradné vozidlo

Vaša práca je závislá od používania automobilu alebo len potrebujete niečo rýchlo vybaviť? Autoservis Koliba pre vás zaobstará náhradné vozidlo za zvýhodnenú cenu, pokiaľ to vaše potrebuje absolvovať časovo náročnejšiu opravu auta u nás v servise.

Zapožičanie náhradného vozidla treba pred montážou alebo servisom dopredu telefonicky objednať, aby sa nestalo, že práve vám sa neujde náhradné auto. Všetky doplnkové informácie o možnosti zapožičania náhradného vozidla vám povieme na prevádzke autoservisu, alebo si zavolajte priamo.


Čistenie interiéru a exteriéru

Ak si želáte mať nielen pojazdné a servisované auto, ale aj čisté zvnútra či zvonka, objednajte si cez nás kompletné čistenie parou. V spolupráci s naším dlhoročným partnerom odovzdávame klientom pravidelne servisované a zároveň čisté vozidlo.

V ponuke majú hĺbkové tepovanie interiéru, starostlivosť o kožu, voskovanie a iné. Pracujú s ekologickými prostriedkami renomovaných značiek, ktoré sú zdraviu nezávadné a tým pádom vhodné pre alergikov.

Možnosti využitia sú rôzne a okrem čistenia Vám para vynikajúco pomôže aj pri dezinfekcií. Týmto spôsobom uvoľní aj najnepoddajnejšie čiastočky špiny. Parné čistenie je tak mimoriadne dôkladné a hygienické – bez drhnutia alebo leštenia.

KONTAKT: objednavky@cistefaro.sk alebo telefonicky 0910 215 535

Autoservis Pneuservis Bratislava Koliba

Autoservis Pneuservis Bratislava Koliba

Predaj náhradných dielov

V Autoservise Kolibe sa snažíme predávať čo najlacnejšie náhradné diely pre všetky typy a značky automobilov. Ponúkame kompletný sortiment originálneho príslušenstva ako aj značkových náhradných dielov pre všetky typy automobilov. Po konzultácii s nami vám vieme objednať rôzne autodoplnky ako stierače, autopoťahy, poťahy na volant, vône do interiéru, kryty kolies a rôzne iné. Ponúkame kúpu nových ale aj ojazdených pneumatík ako aj kúpu diskov vhodných pre váš automobil.

Našou prioritou je uspokojiť zákazníka s cenovo dostupným riešením pri kúpe náhradných dielov pri zachovaní kvality ponúkaného tovaru.


Nákup na splátky

Prečo by ste mali za veľký servis vášho auta zaplatiť plnou sumou naraz, keď viete že sa o to može postarať niekto iný. Nechajte Quatro zaplatiť za vás. Prinášajú najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky. Nakupovať môžete čokoľvek, môžete zaplatiť aj za služby ako ponúkame u nás v servise, a preto sme sa rozhodli spolupracovať práve s jednotkou na slovenskom trhu QUATRO.

Všetky dostupné informácie vám povieme priamo na prevádzke autoservisu, pomôžeme vám s vypĺňaním žiadosti a zrealizovaním ponuky.

Autoservis Pneuservis Bratislava Koliba