Niečo o nás

Autoservis Koliba pôsobí na trhu od roku 2007 a každým rokom sa rozrastá a to najmä kvôli vám - spokojným zákazníkom. Ako jeden z menších autoservisov v Bratislave sa neustále snažíme zlepšovať kvalitu našej práce a tak si udržiavať spokojnosť našich zákazníkov. Ako Novinku sme pre vás spustili ONLINE OBJEDNÁVKOVÝ formulár a máme pre vás pripravené ďalšie inovácie, ktoré predstavíme čoskoro.

Náš profesionálny tím poskytuje komplexné služby pre váš automobil od konzultácie výberu vhodného vozidla pre vás, cez kompletný servis auta až po pomoc s poistením vášho automobilu. Naši školení pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami sa postarajú o vaše auto v každom smere - autoservis, pneuservis, servisné prehliadky, prípravu na STK a EK, elektrikárske práce, ostatné mechanické práce ako aj umytie interiéru a exteriéru auta cez našich partnerov.

Pre dlhoročných ako aj pre nových zákazníkov ponúkame za minimálny poplatok náhradné vozidlo, pokiaľ sa o to vaše postaráme u nás v servise.

V prípade nežiaducej situácie vám zabezpečíme odtiahnutia vozidla, ktoré ponúkame v spolupráci s našim dlhoročným partnerom ODŤAHOVACOU SLUŽBOU NOVOTNÝ.

Autoservis Koliba Vám pomôže s poistením vášho auta a pri vzniku poistnej udalosti Vám pomôžeme všetko vybaviť za vás priamo u nás v autoservise.

Našou prioritou je maximálna spokojnosť zákazníkov, čo sa snažíme dosiahnuť ústretovosťou, spektrom poskytovaných služieb, kvalitou odvedenej práce a cenami, ktoré si môže dovoliť naozaj každý.

Autoservis Pneuservis Bratislava Koliba